Zespół

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Radosław Kuboszek

jest wysoko wykwalifikowanym profesjonalistą i przedsiębiorcą z doswiadczeniem miedzynarodowym. Jest Partnerem Zarządzającym Vitross oraz Prezesem Zarządu Chronus Equity sp. z o.o.

Radosław ukończył studia handlowe na Uniwersytecie Zachodniej Australii, International MBA na Uniwersytecie w Krakowie oraz St. Galler Business School w Szwajcarii. Posiada uprawnienia polskiego biegłego rewidenta oraz biegłego rewidenta zarejestrowanego w Wielkiej Brytanii. Jest również FCCA.

Przez ponad 15 lat był Partnerem w firmach z grupy BIG 4(EY i Deloitte), zajmując stanowiska Partnera oraz Prezesa Zarządu (Deloitte)

Jako przedsiębiorca założył wiele prężnie rozwijających się podmiotów. Obecnie kieruje rozwojem Vitross.

W trakcie swojej kariery przez długi czas doradzał największym globalnym firmom, jak również dużym polskim przedsiębiorstwom.

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Bartosz Ptasznik

odpowiedzialny jest  za prowadzenie pełnej i zgodnej z prawem dokumentacji finansowej firmy. Posiada szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego i innych dziedzin związanych z finansami. W swojej pracy współpracuje z różnymi działami w firmie, aby zapewnić płynne funkcjonowanie i realizację celów biznesowych.

Bartosz jest również odpowiedzialny za nadzorowanie i szkolenie zespołu.

Cechuje go duża odpowiedzialności, dokładności i zaangażowania w swoją pracę.